czwartek, 4 września 2014

Kto jest kim? cz.II

Dzisiaj króciutko...
Na wstępie informacja o pierwszych warsztatach. Uczniowie SP Nr 52 na Felinie zmierzą się z "królewskimi" ulicami swojej dzielnicy już 17 września. Startujemy od 8.00. Za przebieg potyczki odpowiedzialny jest Krzysztof, którego poznaliście wczoraj. Przygotowana przez niego gra wymaga znajomości faktów z życia patronów ulic, ale również topografii dzielnicy. I nic poza tym nie mogę powiedzieć... (relacja oczywiście będzie na blogu, uczestników zachęcam do komentowania i dzielenia się wrażeniami z gry)
A teraz przechodzimy do sedna dzisiejszego posta.
Z pewnością to jedyna okazja, by zobaczyć tego jegomościa, ponieważ od teraz będzie on zasłonięty kamerą lub aparatem fotograficznym. O kim mowa? O Andrzeju, który przez cztery miesiące naszej pracy warsztatowej będzie dokumentował Wasze zmagania z ulicami i ich patronami, by na zakończenie projektu zaprezentować reportaż okraszony ciekawostkami, wywiadami z uczestnikami oraz, oczywiście relacjami z warsztatów, prób i innych projektowych działań.
Panie i Panowie, mam zaszczyt przedstawić, oto i On, nasz reportażysta, Andrzej Kisiel, dziennikarz telewizyjny TVP Szczecin z 20-letnim stażem. W Lublinie od ponad 2 lat realizuje filmy o historii i współczesności miasta, autor wielu reportaży telewizyjnych.  Jego hobby to: historia, kultura, lotnictwo.

Relacje z warsztatów będą dostępne również na naszym blogu, więc, jeśli nie chcecie czekać do grudniowej premiery reportażu zapraszam na bloga.
Mówiłam, że będzie krótko :-)
PozdrawiamBrak komentarzy:

Prześlij komentarz